Řeší se skandál. Šéf v práci oplodnil tři pracovnice během pár týdnů, ty o tom nevěděly

Každý jistě potvrdí, že na pracovišti se mohou rozvinout nejrůznější, a to i velmi zvláštní vztahy. Ne nadarmo se mluví o rodinných firmách, kde panuje familiérní atmosféra, která může jednoduše přerůst v něco víc. Přesně jako se stalo v jedné italské firmičce, jejíž šéf se opravdu vyznamenal.

Nemluví se o ničem jiném

Ředitel a jeho zaměstnankyně pravděpodobně neměly moc co na práci, a tak se oddávali radovánkám. V důsledku toho tento 32letý muž oplodnil hned tři pracovnice. V tamní obci, která se nachází v okrese Lazio, případ vzbudil hotové pozdvižení. Jak už je totiž na podobných místech pravidlem, každý se s každým zná. A místní teď žertují, že tohle je skutečně “rodinná firma”.

Nad celou záležitostí by se asi dalo mávnout rukou s tím, že když to tak všem zúčastněným vyhovuje, tak do toho nikomu nic není. Problém spočívá v tom, že jediný, kdo měl tušení, co způsobil, byl právě šéf firmy. Zaměstnankyně o jeho poměrech s ostatními netušily.

Foto: Shutterstock

Pěkná polízanice

Pak ale začalo být jasněji. S první ženou navázal muž jménem Mario vztah v únoru 2022. Dotyčná porodila letos v únoru, ovšem to už spolu pár nebyl. V průběhu těhotenství první ženy došlo k oplodnění druhé, která porodí v červnu tohoto roku. První žena nic netušila až donedávna, kdy ta druhá uspořádala oslavu pro přicházející miminko. Fotografie z ní umístila na Instagram včetně otce. A provalilo se to. Aby toho náhodou nebylo málo, ozvala se i třetí zaměstnankyně, která rovněž s šéfem čeká dítě. Narodit se má v říjnu.

Je otázkou, zda zanedlouho nevykoukne ještě něco dalšího. Pravdou je, že podnikatel měl opravdu plodný rok a o potomky nouzi mít nebude. Jen škoda, že odmítá uznat otcovství toho prvního, a tak pěkný příběh skončí u soudu. Zatím je otázkou, jak se postaví k dalším dvěma ratolestem.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments