Revoluční terapie u vás doma – snadno a bez starostí

Zvláštní období, do kterého nás letošek uvrhl, nás naučilo, že spousta samozřejmostí vůbec tak samozřejmá být nemusí. Zdaleka přitom nejde jen o to, že jsme si nemohli užít jarní výlet podle svých představ a orosené pivo na zahrádce se na dlouhou dobu stalo jen vzpomínkou. Své o tom například vědí lidé s chronickou bolestí, jejichž kvalita života závisí na péči fyzioterapeutů i dalších terapeutických pracovníků, jejichž služby se staly na několik měsíců nedostupnými. Řešení v podobných situacích nabízejí produkty z řady NOVAFON.

Rychlá a bezpečná úleva od bolesti pro sportovce, děti i prarodiče

Trpíte chronickou bolestí nebo jste se naopak zranili při sportu a hledáte rychlou úlevu od bolesti? Většina lidí ještě před návštěvou lékaře sáhne po oblíbené růžové pilulce či ještě drastičtějších lécích, které mají ulevit od bolesti. Není divu. Jedná se o „řešení ověřené generacemi“. Nad tím, jak negativní vliv má časté polykání pilulek na tělo, se většina z nás zamyslí výjimečně – a (nejen) játra mezitím pomalu trpí.

Přitom neinvazivní řešení, které uleví nejen od chronické bolesti, se v Německu používá už přes 40 let. Poslední dobou se konečně dostává i k nám.

NOVAFON pomáhá s uvolněním těla a úlevou od bolesti vertikální vibrací. Ta je na rozdíl od léků proti bolesti zaměřena přímo na postižené místo. Vibrace pronikají do hloubky až šesti centimetrů. Úleva od bolesti funguje na tzv. vrátkovém systému – který funguje tak, že nervový systém do mozku pustí pouze jeden vjem – v tomto případě tak bolest „nahradíte“ příjemnější vibrací. Tím se NOVAFON stává skvělým pomocníkem při chronických bolestech.

NOVAFON pomáhá i v ordinacích

Státní úřad pro kontrolu léčiv NOVAFON notifikuje jakožto zdravotnickou pomůcku, proto se s ním můžeme setkat i v ambulancích a ordinacích lékařů a terapeutů.

Není se čemu divit.

Mechanismus zařízení NOVAFON kromě úlevy od bolesti také prokazatelně pomáhá se snižováním následků neurologických onemocnění. Používá se tak jako doplněk terapií například při dětské obrně i jako pomoc s návratem k normálnímu životu pro pacienty po cévní mozkové příhodě.

Setkat se s ním tak můžeme například u následujících specializací:

• logopedů,

• fyzioterapeutů,

• ergoterapeutů,

• ortopedů,

• otorinolaryngologů,

• foniatrů…

Jeho ovládání je přitom velmi snadné a pomáhá nejen při diagnostikovaných neurologických problémech, ale také například při chronické i přechodné bolesti kloubů a dalších částí těla, která nás často, zdánlivě bezdůvodně, dovede potrápit.

NOVAFON je tak skutečně univerzálním terapeutickým pomocníkem do každé domácnosti. Přesvědčit se můžete sami: https://www.novafon.cz/