Slavná česká herečka je bez peněz. Musí jíst samotné brambory a bojí se, že zmrzne. Začala bída

Lidé mají tendenci si o celebritách myslet, že jsou z finančního hlediska za vodou a že jim nic nechybí. To se však týká jen poměrně úzké části z nich, kteří se dokázali zaopatřit například příjmy z reklam a svou značku využít naplno.

Zlobí ji plyn

Řada pěveckých či televizních hvězd ale zdaleka takové prostředky nemá a vydělávají v podstatě jako normální lidé. Na svůj klesající životní standard si teď postěžovala herečka Jaroslava Obermaierová, které dělá současný vývoj opravdu velké starosti.

Herečka, kterou Češi znají z mnoha filmů, ale třeba i seriálu Ulice, se rozpovídala o tom, jak špatně se jí teď žije. Ze samotného důchodu by prý absolutně nevyžila, a tak je ráda, že má sem tam ještě nějakou tu práci. I tak se ale se synem musela přestěhovat z pražské garsonky, kterou už neutáhla. Odešli na chalupu.

Je ale otázkou, jak moc si tímto krokem pomohla. Zjistila totiž, že na chalupě je téměř všechno na plyn, za který teď musí platit horentní částky. Hrozí se navíc chvíle, kdy plyn vypnou. Přemýšlí už o nejhorším, ale pak zahání tyto myšlenky a naopak se snaží přijít na to, kde by si mohla půjčit peníze.

Foto: Česká televize

Velmi chudé jídlo

Podle herečky přeci nemá každý na provedení úsporných opatření nebo nákup solárních panelů, jak se neustále doporučuje. Na druhou stranu je pravda, že stát teď chce pro chudší domácnosti uvolnit až 150 tisíc na provedení právě těchto úprav.

Obermaierové se ale v žádném případě nežije dobře. Naopak, pokud jde o jídlo, k obědu se odbývá samotnými bramborami. Na lepší jídlo nezbývají peníze.

Na sociálních sítích vzbudila herečka svým vyjádřením velké pozdvižení. Mnozí se podivují nad tím, jak je možné, že nevyjde. Dodávají, že za jeden natáčecí den by měla mít 9000 korun a že má i další práci. To jsou však nepotvrzené informace.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenka
Zdenka
11 dní

To je zajímavé a za co si tedy teď koupila byt v Praze 🤔

Jirka
Jirka
1 měsíc

Rychle pryč z této diskuse, jde o diskusi zapšklých, nenávistných a závistivých důchodců, kteri si sami domýšlejí, jak to vsechno je. Hlavně aby náhodou nenapsali nějaké to slovo útěchy, případně soucitu. Paní Obermeierová, toto naštěstí neni vzorek naší společnosti, ještě existují i lepší lidé, než je tato zdejší chamraď.

Last edited 1 měsíc by Jirka
stanislava
stanislava
1 měsíc

… nejméně 20 let hraje paní Obrmajerová v Ulici za nemalé peníze, takže nejspíš neumí hospodařit, protože každý normální člověk by myslel i na zadní kolečka a celou gáži neprošustroval…ona a paní Žilková to jsou opravdu politováníhodné chudinky…

Zvoník
Zvoník
1 měsíc

Nechápu její postoj: Opustí garsonku a jde na chalupu, na kterou jistě měla peníze, když ji kupovala. Já na chalupu nikdy nevydělal, i když jsem celý život dřel ve výrobě na strojích v polygrafii na tři směny. Také podle toho mám dnes důchod, ze kterého všechno dneska poplatím. Rozházet vydělané peníze zamlada umí každej trotl.

Novák
Novák
1 měsíc

Měl by ji půjčit Jeník Hasičských, ten je v balíku. Nebo musí vzít husu a flašku a zajet za ředitelem Dvořákem, nebo se poradit s Krausem, jak to dělá, že je v televizi vylepený furt.

Novák
Novák
1 měsíc
Reply to  Novák

Oprava: Hrušinských

JAROMÍR
JAROMÍR
2 měsíců

Vy jste tady taky dobří mazači příspěvků, i označení soudružky vám vadí