Slavná česká herečka je bez peněz. Musí jíst samotné brambory a bojí se, že zmrzne. Začala bída

Lidé mají tendenci si o celebritách myslet, že jsou z finančního hlediska za vodou a že jim nic nechybí. To se však týká jen poměrně úzké části z nich, kteří se dokázali zaopatřit například příjmy z reklam a svou značku využít naplno.

Zlobí ji plyn

Řada pěveckých či televizních hvězd ale zdaleka takové prostředky nemá a vydělávají v podstatě jako normální lidé. Na svůj klesající životní standard si teď postěžovala herečka Jaroslava Obermaierová, které dělá současný vývoj opravdu velké starosti.

Herečka, kterou Češi znají z mnoha filmů, ale třeba i seriálu Ulice, se rozpovídala o tom, jak špatně se jí teď žije. Ze samotného důchodu by prý absolutně nevyžila, a tak je ráda, že má sem tam ještě nějakou tu práci. I tak se ale se synem musela přestěhovat z pražské garsonky, kterou už neutáhla. Odešli na chalupu.

Je ale otázkou, jak moc si tímto krokem pomohla. Zjistila totiž, že na chalupě je téměř všechno na plyn, za který teď musí platit horentní částky. Hrozí se navíc chvíle, kdy plyn vypnou. Přemýšlí už o nejhorším, ale pak zahání tyto myšlenky a naopak se snaží přijít na to, kde by si mohla půjčit peníze.

Foto: Česká televize

Velmi chudé jídlo

Podle herečky přeci nemá každý na provedení úsporných opatření nebo nákup solárních panelů, jak se neustále doporučuje. Na druhou stranu je pravda, že stát teď chce pro chudší domácnosti uvolnit až 150 tisíc na provedení právě těchto úprav.

Obermaierové se ale v žádném případě nežije dobře. Naopak, pokud jde o jídlo, k obědu se odbývá samotnými bramborami. Na lepší jídlo nezbývají peníze.

Na sociálních sítích vzbudila herečka svým vyjádřením velké pozdvižení. Mnozí se podivují nad tím, jak je možné, že nevyjde. Dodávají, že za jeden natáčecí den by měla mít 9000 korun a že má i další práci. To jsou však nepotvrzené informace.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
Miroslav
2 měsíců

Pani O. naříká, že jí suché brambory a co ty plné talíře na obrázku ?? To určitě nejsou brambory.
Ať nebrečí, že má malý důchod. Čistě teoreticky, že má důchod cca 10000 + 9000 za jeden natáčecí den. Kdyby natáčela pouze dva dny v měsíci, tak má 28000 a s tím se dá i při dnešní drahotě slušně vyžít.

Miroslava
Miroslava
2 měsíců

Baba,knourala i v době covidu,jak uživí byt, chalupu a chlapečka. To si nevidí do huby?a pak se dočtete že dělala nákladnou rekonstrukci chalupy. Kolik lidí by bylo rádo za ty brambory,třeba samozivitelky. Nechutné

Jiri
Jiri
1 měsíc
Reply to  Miroslava

Ale no tak, nechovejte se jako neprejicna, zavistiva svine. Prejte a bude Vam prano.

Radek
Radek
2 měsíců

Zajímalo by mě, jakou částkou ta slavná česká herečka přispívala do důchodového systému, když po tolika letech praxe má mizerný důchod. 😐

Lad2000
Lad2000
2 měsíců

Kdo brečí,že má málo, patří mu ubrat. Zdravotní a sociální platí minimální, a pak brečí… že nemá skoro žádný důchod, přitom hrála jenom v blbé Ulici kolik let. A syn zřejmě taky na práci moc nebude.

Jiří
Jiří
2 měsíců
Reply to  Lad2000

Herci rádi brečí. Vydělané prošustrovali a teď se litují. Co mají dělat statisíce těch skutečně slabých.

Monika
Monika
2 měsíců

To co jí ona,tak to ji někteří už dávno!A též platí horentní sumy!Kam se jí podělli ne zrovna nemalé peníze za různé role?!To se dříve rozcapovala s penězi a teď chce co?! Rozhodně ji nelituji,má chalupu,jiní platí nehorázny nájem!

zde
zde
2 měsíců

A teď tu o Krakonošovi
ta už neví jak by se zviditelnila všude ji je plno všude se vystavuje tak ať netvrdí ze ji jen brambory ta by si pro korunu nechala koleno vrtat chce se mi z ní zvracet

Pája
Pája
2 měsíců

Pěkná originální hezká ale nemožná blbost,hraje v ulici na jojce jde mjr Zeman je pomalu všude má důchod tjtjtjtjtjtj řecicky naší babičky ještě tu o červené Karkulce

Karel
Karel
2 měsíců

Buďto je článek lživý, nebo lže ta baba nebo jí dobře tak. Nevěřím, že by se ze svého dřívějšího příjmu nedokázala královsky zabezpečit. Já celý život vydělával minimum a dokázal jsem se zabezpečit na stará kolena. Co si v mládí našetříš, to na stará kolena najdeš.

Jiří
Jiří
2 měsíců
Reply to  Karel

Já to samé a nebulím.

Miloslav
Miloslav
2 měsíců

Článek mě docela nadzdvihl. Shodou okolností jsem byl před časem pozván kamarádem na oslavu do obce, kde paní O. žije se svým synem. Neměl jsem ten dojem, že by musela jíst suché brambory… Vůbec se mi nelíbí, že těmito výmysli přilévá do ohně současné panice okolo energií. Jsem již pamětník, a tak si myslím, že by paní O. mohla být ráda, že jí současná společnost vzala na milost, když za okupace vítala sovětské vojáky a v tv se chlubila, že okupantům jezdí na pole recitovat básně…

Radomír
2 měsíců

Si děláte legraci z lidí ? Stará babka má být, barák , roky hraje v ulici a má i příjmy z divadel . Pokud by ta měla zmrznout, tak z důvodu nenasytnosti ! Nepište kraviny ! 🤣

Laďa Smolnik
Laďa Smolnik
2 měsíců
Reply to  Radomír

To si ale p.Obermaierová měla uvědomit když lítala s ostatníma komediantama po demonstracích a cinkala klíči. DOBŘE JI TAK !!! I když vím, že lže !!!!