Slavný herec žije se dvěma ženami. Přibral si ještě Ukrajinku, postel jim je příliš malá

Jeden z nejslavnějších německých herců teď svým přiznáním doslova šokoval veřejnost. Tamní konzervativní společnost se jen těžko vzpamatovává z toho, že jejich miláček je podle všeho pořádný divoch.

Stalo se něco zvláštního

Gedeon Burkhard, který je dobře známý i v České republice, mimo jiné jako představitel hlavní role v Komisaři Rexovi, přiznal pro časopis Bunte, o čem už se nějakou dobu šuškalo. Třiapadesátiletý herec žije hned se dvěma ženami najednou.

Prý jde o po všech stránkách vyvážený a velmi hluboký vztah a provázanost. Obě jeho přítelkyně s ním sdílejí jeho prostorný byt v Berlíně.

Jako první si našel vedoucí marketingu, 33letou Ann-Britt Dittmarovou, která je rodilou Němkou z Pasova. Našli se prý na instagramu, a to už v roce 2019. Předtím měli oba zkušenost pouze z normálních vztahů. Jenže pak jim přišla do cesty 29letá chemička Sascha Vedutaová z Ukrajiny, a tak ji přibrali do party.

Foto: Shutterstock

Matka to podporuje

Všichni tři sdílejí i jednu postel. A přestože má 1,8 metru na šířku, už je jim příliš malá. “To je další úkol, který musí Gedeon vyřešit,” uvedla Dittmarová v rozhovoru. Třiapadesátiletý herec se tak bude muset porozhlédnout po větším letišti, případně si ho nechat vyrobit na míru. Zvláštní vztah zkrátka vyžaduje speciální věci.

Zajímavé také je, že v bytě s touto extravagantní trojicí žije také hercova matka. Podle Burkharda se přitom stalo něco neočekávaného. Obě dívky si totiž také zamilovala.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments