Strašný průšvih Pohlreicha na televizi Prima. Diváci vůbec nechápali

Už je to hodně dávno, co se televize Prima ocitla v takových problémech, v jakých se nachází právě dnes. A opět se tady projevuje pořekadlo, že když se něco kazí, tak pořádně. Zatímco ještě před pár lety se této televizi nadmíru dařilo a svou programovou tvorbou často vyčnívala v pozitivním duchu, dnes je tomu úplně naopak.

Opravdu velký propadák

Teď TV Prima počítá jeden neúspěch za druhým. Nejprve to byl nákladný seriál Eliška a Damián s velkou reklamní kampaní, který se ukázal být jedním z nejhorších všech dob. Následovaly další nepovedené seriály, a když už měl přijít obrat s jednou z hlavních tváří televize, navrátivším se Zdeňkem Pohlreichem, byl tu další propadák.

Diváci jen těžko věřili tomu, jak špatným pořadem Česko na grilu vlastně je. Šlo o jakousi kombinaci kuchařské a reality show, ale stálo to doslova za starou belu. “Viděl jsem asi dvacet minut z prvního dílu, ale nedalo se na to koukat. Totálně nudní účinkující i moderátoři a do toho unavený Pohlreich. A to jsem se na to tak těšil,” říká divák František. “Podle mě už by to měl Zdeněk zabalit, je vidět, že už je jinde a televize ho moc nebaví.

Kritika, že si Zdeněk Pohlreich chodí do televize už jen pro peníze, ale nedává tomu tolik, kolik by měl, zaznívala opakovaně. Výsledek pořadu byl tristní. Po třech dílech v hlavním vysílacím čase, na které skoro nikdo nekoukal, musel pořad doběhnout mimo jakýkoliv zájem diváctva ve vedlejším vysílacím čase.

Dostane poslední šanci

Televize Prima teď přitom není v jednoduché situaci. Už by opravdu hodně potřebovala nějaký pořad, který bude kvalitní. Kýžené body přitom měla přinést nová série Ano, šéfe právě s Pohlreichem. Objevují se ovšem názory, že šéfkuchař už není tou pravou volbou a že to jednoduše nebude takové jako tenkrát, když to začínalo.

Čtěte také: Nová TV stanice nadchla diváky. Na nic jiného se už nedíváme, hlásí Češi. Nova a Prima to mohou zabalit

Sám Zdeněk Pohlreich v jednom podcastu potvrdil, že se jeho účast začala ještě zvažovat, ale je spíše pravděpodobnější, že to s ním ještě jednou zkusí. Pakliže to ale nepřinese velkolepá divácká čísla, bude to pravděpodobně naposledy. A to platí pro celou jeho televizní kariéru, jelikož ani na Nově mu to zrovna nevyšlo. Je ale možné, že po něm nakonec sáhne například TV Barrandov nebo jiná z menších televizí.

Foto: TV Prima

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments