Tipy na dárek k Valentýnu pro aktivní muže

Sotva skončily Vánoce a s nimi tradiční shánění dárků, už se blíží další příležitost, která je spojena s obdarováváním se. Valentýn je sice až 14. února, ale jistě uznáte, že shánět vhodný dárek pro partnera na poslední chvíli není to pravé ořechové. Pokud mu opravdu chcete udělat radost, je třeba začít přemýšlet dříve. A možná byste to letos mohly vyzkoušet trochu netradičně.

Pakliže nemáte doma zrovna pecivála, ale chlapa, který holduje aktivnímu životu, pak vám samozřejmě v první řadě gratulujeme. A zároveň pro vás máme pár tipů, jak vašemu muži udělat opravdovou radost.

Aktivita místo odpočinku

Možná jste v minulých letech šli na jistotu a zvolily osvědčenou bonboniéru nebo wellness relaxaci, z čehož měl jistě radost, ale proč nesáhnout rovnou po nějakém aktivním zážitku, který by vašemu muži ukázal, že ho dobře znáte a že mu chcete splnit, co mu na očích vidíte?

V případě, že nemáte příliš omezený rozpočet a jste připravena utratit trochu více peněz, je skvělou volbou například nějaká horská túra s průvodcem. V dnešní době není problém získat opravdu kvalitní službu, kde bude vše dopředu zajištěno a váš muž si tak užije svůj sportovní výkon naplno.

Stejně tak ale můžete organizaci převzít sama a uspořádat pro něj například výlet na kole, kde ho navíc budete doprovázet. Příjemný den potom nemusíte zakončit tradičně v restauraci, ale v teple domova, kde partnerovi připravíte vynikající zdravou večeři. Nemusí jít o nic složitého. Zaměřte se především na kvalitu surovin, které obstojí samy o sobě. Například vynikající rybu se zeleninou těžko něco překoná.

Muži také dovedou ocenit praktický dárek, jako je třeba permanentka do posilovny. Takovou věc skutečně využijí a navíc jim bude dělat radost po dobu celého roku. Nehledě na to, že z ní budou mít skvělý pocit, což se promítne do jejich dobré nálady.

Nezapomínejte na přísun energie

Pokud máte doma milovníka adrenalinu, otevírají se vám opravdu široké možnosti. V poslední době frčí třeba lyžování v extrémních podmínkách, paragliding nebo surfování. V obou případech je možné najít řadu organizovaných zážitků či zájezdů, které se těmto sportům věnují. Pochopitelně lze sáhnout také po klasice v podobě seskoku s padákem či bungee jumpingu.

Jedno však mají sporty, ať už extrémní nebo klasické, společné, a to je vysoký výdej energie. V žádném případě byste tak neměly zapomínat na její doplnění. Toho lze jistě docílit kvalitní stravou, ale pokud je zapotřebí dodat energii rychle, není od věci využít instantní pomoci, kterou poskytují proteinové tyčinky. Ty jsou dnes na výběr v mnoha příchutích, velikostech i kvalitách. Stačí si vybrat. Balíček proteinových tyčinek pak může být vhodným doplňkem vašeho hlavního dárku k Valentýnu.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments