Tipy, jak překonat kocovinu od známých osobností. Celebrity prozradily, co dělají, když to na mejdanu přeženou

Popíjení alkoholu pro zlepšení nálady funguje až do chvíle, než se ráno vzbudíte s kocovinou. Bolest hlavy, sucho v ústech a únava jsou nejčastějšími příznaky boje těla s toxickými látkami. Každý to zvládá jinak. Jaké triky na kocovinu používají celebrity?

Pokud jste to přehnali s počtem skleniček a nyní vám třeští hlava, první věc, kterou byste měli udělat, je, pořádně se napít vody a zabránit dehydrataci. Nejlepší je čistá nebo minerální voda, může to být i kokosová voda. Na každého platí něco jiného. Některým stačí pořádně se napít, jiní se musí najíst nebo vyspat. Co radí proti kocovině slavné hvězdy?

Gwyneth Paltrow

Slavná herečka se stala guru zdravého životního stylu. Na nepříjemné stavy po alkoholu si dá druhý den pro povzbuzení organismu horkou vanu s epsomskou solí a jedlou sodou na 20 minut a pak vleze na 1 minutu pod ledovou sprchu, což opakuje.

Gwyneth Paltrow / Foto: Shutterstock

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian nedá dopustit na ranní jógu. Pokud nemůžete cvičit naplno, zkuste vytrvat několik minut v póze dítěte, která stimuluje cirkulaci lymfy a pomáhá odstraňovat toxiny ven z těla.

Kate Winslet

Slavná hollywoodská herečka zůstává věrná svým britským kořenům a dává si sendvič s klobásou a slaninou, vypije sklenici pomerančového džusu a slazený čaj. Pak se vrátí do postele a prospí se.

Hugh Grant a Sarah Jessica Parker

Britský herec sází na sacharid a po prohýřené noci si dá boloňské špagety. Ty si dopřává i herečka Sarah Jessica Parker, která snídá tuto italskou specialitu kdykoliv je v Londýně.

Hugh Grant / Foto: Shutterstock

Katy Perry

Slavná zpěvačka se po prohýřené noci vydá do amerického řetězce rychlého občerstvení a dá si fastfood na ranní kocovinu. Kromě hamburgeru pije kolové nápoje, medituje a pospává celý den.

Julia Roberts

Slavná představitelka Pretty Woman sází na doplňování vitamínů, které si tělo žádá. Nejlepším způsobem, jak se vypořádat s kocovinou, je najít rovnováhu mezi šampaňským a mrkvovým džusem. Funguje to, když je střídá.

Daniel Craig

Příliš mnoho alkoholu otřese i samotným Jamesem Bondem. Po prohýřené noci se pořádně vypotí v sauně a popíjí hydratační nápoj.

Cameron Diaz

Slavná herečka vybíjí klín klínem a dává si pivo. Podle hesla, čím ses zkazil, tím se naprav. Jen stačí jedno malé pivo, mužům možná velké.

Cameron Diaz / Foto: Shutterstock

Denise Van Outen

Známá moderátorka si dává na kocovinu kolu, banán a dlouhou procházku po pláži. Nezapomeňte tedy vyrazit do přírody.

David Beckham

Slavný fotbalista si ještě před tím, než se uloží ke spánku, dá si tabletku proti bolesti hlavy. Ráno si dá sendvič se slaninou. Trik má od svého dědečka.

Princ Harry

Princ Harry, který dříve nevynechal žádnou party, bolesti hlavy zaháněl velkým jahodovým mléčným koktejlem.

Foto: Shutterstock, zdroje: The Sun, DailyMail, FoxNews

Autor: Pavla Růžičková

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments