Ušetřete 15 % na každém nákupu. Ve dvou velkých řetězcích s potravinami je to možné, lidé je berou útokem

Každá koruna se počítá a v tomto případě jich je možné získat mnohem více. Velké české společnosti představily zajímavý způsob, jak mohou lidé ušetřit na nákupech. Jde o akci České spořitelny, kdy můžete dostat zpět 15 % z každého nákupu, který pořídíte v obchodních řetězcích Albert a Globus.

Vítaná úspora na potravinách

Tato akce probíhala již v srpnu, avšak byla prodloužena i na září. Je pochopitelně podmínkou mít účet u České spořitelny a také platební kartu. Dále je potřeba si akci aktivovat v programu Moneyback, který najdete v mobilním bankovnictví.

Jakmile si slevu aktivujete, získáváte de facto slevu 15 % z každého nákupu v obchodech Globus nebo Albert. U kasy sice zaplatíte plnou částku nákupu, avšak zpětně vám bude na účet připsáno patnáct procent z hodnoty nákupu.

Má to jediný háček. Tímto způsobem totiž můžete ušetřit maximálně 500 korun měsíčně. Pokud to přepočteme na výši nákupů, je to přibližně 3333 korun, které v rámci tohoto programu můžete utratit v obou řetězcích, abyste dostali něco zpět.

Foto: Shutterstock

Obrovský zájem zákazníků

Akce slavila v srpnu obrovský úspěch. Aktivovaly si ji stovky tisíc lidí, kteří takto celkem ušetřili skoro 30 milionů korun. Je tedy jednoznačně vidět, že lidé hledají způsoby, jak v obchodech ušetřit poté, co nejen potraviny výrazně zdražily.

Slevy v obchodech nabízejí i další banky. Pokud tak chcete šetřit více nad rámec pětistovky měsíčně, můžete si otevřít více účtů. Ty jsou totiž většinou bezplatné. Dvě až šest procent vám v Globusu či Albertu vrátí také banky UniCredit nebo Air Bank.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments