Velká sleva v Albertu a Globusu úplně na vše. Lidé berou obchody útokem, nakupují za ceny jako před rokem

V současné nelehké době je každá úspora velmi vítaná. Zejména pokud jde o potraviny a další sortiment každodenní potřeby, který v minulých měsících citelně zdražil. Na podzim se přitom počítá s dalším navyšováním cen. Někteří lidé tak musí začít obracet doslova každou korunu, kterou vydají.

Dostanete zpátky peníze

Velké firmy a obchodní řetězce to naštěstí dobře vědí, a pokud chtějí zaujmout, zahrají právě na tuto notu. Poměrně unikátní akci už několikátým měsícem provozuje Česká spořitelna ve spolupráci s obchody Albert a Globus.

Lidé za každý nákup v těchto řetězcích ušetří 15 %, a to tehdy, když se zaregistrují do programu Moneyback prostřednictvím internetového bankovnictví České spořitelny. Vzhledem k tomu, že v České republice je meziročně sedmnáctiprocentní inflace, znamená tato sleva to, že můžete nakupovat prakticky za stejné ceny jako loňský rok.

Jak to celé probíhá? Poté, co se do programu zaregistrujete a budete platit příslušnou platební kartou napojenou na váš účet, budete s každým nákupem šetřit 15 %. Ovšem nikoliv tak, že by se vám to odečetlo přímo na kase. Peníze dostanete na účet do deseti dnů v následujícím měsíci.

Foto: Shutterstock

Zastropovaná výše

Má to jediný háček, dá-li se tomu tak vůbec říct. S touto slevou nelze pochopitelně nakupovat neomezeně. Zpátky můžete dostat maximálně 500 Kč za nákupy v obou jmenovaných řetězcích. To znamená, že sleva se vztahuje na nákupy v přibližné výši 3500 korun.

O prospěšnosti celého programu svědčí to, jak moc ho lidé využívají. Slevu aplikují stovky tisíc lidí, kteří tímto způsobem v minulých dvou měsících ušetřili více než 100 milionů korun.

Je jednoznačně vidět, že v české společnosti existuje ještě větší hlad po slevách než dříve. Není se čemu divit, zdražující energie a potraviny jsou pro řadu rodinných rozpočtů opravdovým problémem.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments