Vojta Dyk promluvil o vážné nemoci manželky. Jejich vztah se zcela změnil

Herec a zpěvák, po všech stránkách doslova renesanční člověk Vojta Dyk teď zažívá zřejmě vrchol své popularity, když se objevuje v jednom oblíbeném projektu za druhým. Navzdory tomu je o něm známo, že si své soukromí bedlivě střeží a na rozdíl od svých kolegů své slavné jméno například neprodává na sociálních sítích, kde by jistě snadno nabral stovky tisíc fanoušků, jež by mohl zpeněžovat.

Zkouška vztahu

Málokdy tak můžeme nahlédnout do Dykova soukromí. Ovšem o jedné nemilé události se přeci jen rozhovořil. Popsal totiž složitý zdravotní stav své manželky, kterou není nikdo jiný než další filmová hvězda Tatiana Vilhelmová.

Tento hvězdný pár dělí značný věkový rozdíl v neprospěch Vilhelmové, pročež jim mnozí nedávali velké šance. Jejich partnerství však hned v počátcích prošlo i těžkou zkouškou, kterou ustálo. Nedlouho poté, co se seznámili, totiž herečku stihla vážní nemoc. Šlo o těžký zánět mozkových blan.

Vojta Dyk přiznává, že to oba dost změnilo. Zatímco do té doby žili dosti hektický život, teď se museli výrazně zklidnit. Svým způsobem to bylo i ozdravné, protože tehdejší tempo nebylo dlouhodobě zvladatelné.

Jisté hodnoty jsem začal měnit zhruba před deseti lety. Alespoň to tak vnímám. Tenkrát moje žena Táňa měla zánět mozkových blan. My jsme předtím oba opravdu extrémně hodně pracovali a tou její nemocí se nám jaksi všechno překopalo,” řekl Dyk pro deník Aha!.

Foto: Shutterstock

Konečně dospěl

Herec také uvádí, že si tehdy uvědomil mnoho důležitých věcí. Konečně mu došlo, jak je vše křehké že by měl brát vážně signály svého těla, které mu dává jasně najevo, že by měl ubrat. Do té doby tato znamení ignoroval, což se ale změnilo.

Změnil se také jeho vztah k adrenalinovým zážitkům. Do té doby se věnoval seskokům s padákem či akrobatickým letům. To však již pověsil na hřebík.

Celkovému vyzrání Vojty Dyka napomohl také další moment, a to když se mu narodilo vlastní dítě. Určitý nácvik už měl přitom za sebou, protože se snažil vychovávat i dvě děti z předchozího manželství Vilhelmové.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments