Vyhlášená restaurace naservírovala nechutnou věc. Po tomto už do ní nikdo nezavítá, slova došla i číšníkovi

Možná to také znáte. Jednou za čas se chcete odměnit opravdu kvalitním jídlem v nějaké dobré restauraci. Stejný nápad měla manželská dvojice z Vídně, která si vyšla do místní vyhlášené restaurace. Bylo to ale naposledy, co ji navštívili. Dostalo se jim zde totiž takového zážitku, na který nezapomenou.

Kuře plné červů

Dvojice si zašla do oblíbené výletní restauraci v luxusní vídeňské čtvrti Döbling. Objednali si poměrně jednoduché jídlo. “Se ženou jsme se rozhodli, že si dáme půlku grilovaného kuřete s rýží. Když nám ho naservírovali, bylo vše v pořádku. Ale potom, co jsme snědli stehno, začali z jídla vylézat malí červi, a to z obou půlek kuřete,” uvedl šokovaný host. Nejde přitom o žádnou fámu. Muž vše natočil na mobilní telefon a informoval místní média, která o tom přinesla zprávu.

Zřejmě šlo o ojedinělou situaci, protože ani číšník nevěřil vlastním očím. Když mu pár ukázal talíř s červy, konstatoval, že něco takového za třicet let své služby něco takového nezažil. Na vině přitom zřejmě není samotný podnik, protože kuřata mu dorazila teprve před dvěma dny. Šéfkuchař je ale měl lépe prohlédnout.

Foto: Shutterstock

Nikde jinde něco takového neviděli

Restaurace se zachovala asi jediným možným způsobem. Hostům se omluvila a nabídla jim něco jiného z jídelního lístku. Jenže pár po otřesném zážitku už definitivně přešla chuť, a tak odmítl. “Navštívili jsme restaurace po celém světě. A ty zdaleka nebyly tak skvělé. Ale něco tak odporného jsme ještě neviděli. V Rakousku bychom to skutečně nečekali.

Restaurace má pochopitelně z ostudy kabát. Zprávy se chopila prakticky všechny média, která jí z gustem rozmázla. Dá se tedy očekávat, že do té doby vyhlášený podnik začne mít poměrně velké problémy. Těžko si totiž představit někoho, kdo by ji po takovém zjištění navštívil a něco si zde objednal.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Výživová poradkyně a dlouholetá autorka článků se zdravotní tematikou.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas Krmicek
Tomas Krmicek
9 dní

V luxusni restauraci delaji grilovane kure s ryzi? Tak takovou restauraci bych rad videl

Iris
Iris
9 dní

Hm, sardinský sýr casu marzu se červy jen hemží a je to vyhledávaná lahůdka…tož Rakušáci se možná inspirovali – jen místo sýra použili kuře, no… 😀

Chozze69
Chozze69
10 dní

Tie červy mali asi azbestove kabátiky,že prežili to grilovanie😁

Iris
Iris
9 dní
Reply to  Chozze69

😀
Jak dlouho to kuře bylo asi ugrilované – červíci se líhnou z vajíček a i když to jde rychle, nějakou dobu to přece jenom trvá, tož to muselo být “řádně uleželé” grilované kuře 😀