80 tisíc jen za jídlo. Rodina má už 15 dětí a čeká další. Jak to máme zvládat, ptají se

Ne ve všech případech je zpráva o těhotenství vždy pozitivní. Když už máte dětí přes deset, může být každé další velkou zátěží. O tom by ostatně mohl vyprávět rodičovský pár, který tvoří Karen (40) a Deon (49) Derricovi.

V dětech začíná být zmatek

Ti mají starší šestnáctiletou dceru Darrian a jedenáctiletého Derrica. Od té doby měla Karen hned čtyři mnohočetné porody, z nichž vznikly desetiletá dvojčata Dallas a Denver, které pak následovali osmiletí Denico, Darise, Deoni, Daisan a Dyten, stejně jako tříletá dvojčata Dees a Dior.

Jak vidno, rodiče vycházejí z principu, že jména jejich dětí musí začínat vždy písmenem D. Jedinou výjimku tvořil Carter, který však zemřelněkolik hodin po porodu. To v rodičích zanechalo jednoznačný dojem, že za tragédií stojí špatná volba jména.

V roce 2019 se páru narodila trojčata Dawcin DeAren a Diver. Potom si rodiče už řekli, že to by mohlo stačit. Vždyť mají už 15 potomků. Ale nepovedlo se, Karen je znovu těhotná.

Foto: Derricova rodina

Jak to mají zvládat?

Ve svém blogu žena píše o tom, jak má neodolatelnou chuť na kyselé okurky a naopak při vůni jablečného koláče se jí dělá zle.

“Hodně lidí si říká, že jedno nebo dvě děti je spousta práce. Ale co když jich máte 15? Karen má hyperaktivní vaječníky, takže znovu porodí pravděpodobně dvojčata nebo trojčata. Jak to máme zvládat?” ptá se otec Deon.

Karen také prozradila, že rodina vydává jen za jídlo 2500 až 3500 tisíce dolarů měsíčně, tedy nějakých 60 až 80 tisíc korun. Avšak v žádném případě nelituje. Je prý tou nejšťastnější matkou na světě.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Xavier
Xavier
1 rok

3500 tisíc jsou miliony, naučte se aspoň základy češtiny!

Z 80tis měsíčně se lze ve 20 lidech stravovat opravdu luxusně i v USA. Za ty prachy budu mít na stole každý den luxusní víno a stejně pár dolarů zůstane. Prostě další úplně neschopní.

Lenka
Lenka
1 rok

O antikoncepci v životě neslyšeli.

Jarmila
Jarmila
1 rok

Dostávají tam nějaké dávky,přídavky není nic o tom psáno z čeho je živí

Miskova Milena
Miskova Milena
1 rok

Rodina je sice krásná a děti roztomilé, bohužel rodiče krajně nezodpovědní.👎🤔🥺😱

Petra
Petra
1 rok

Jak to mají zvládat…už paní slyšela někdy o antikoncepci nebo kondomu? Nikde se v článku nepíše, že to zkoušela…

Iris
Iris
1 rok

Tak ať je každé ráno vyžene na pastvu – však jim ty děcka nikdo oknem nenaházel. Klidně může být nejšťastnější matkou, když ji baví rodit děti jak na běžícím pásu – jenže je musí umět taky uživit a ne skučet, jak to mají zvládat…snadné – co takhle nechat ty “hyperaktivní” vaječníky podvázat?

Jan Hus
Jan Hus
1 rok

Kdyz nemas na deti tak si je neporizuj