České respirátory perfektně chrání a budou vám slušet

Covid-19, ale ani chřipky hned tak nevymizí a nošení respirátorů zůstane nejspíš v některých obdobích součástí běžné reality. Upřímně, proč ne. Jeden kašlající cestující v tramvaji a byli jste doma s chřipkou. Nemluvě o problematickém koronaviru. Už jste si našli svoji značku respirátorů?

Každý má své oblíbené značky. Je jedno, jestli jde o sportovní boty, jogurt, dokonce o oblíbenou značku chleba. Máte už oblíbenou značku respirátorů? Už dávno nemusíme kupovat to, co zrovna je. Respirátorů je dostatek, máme na výběr, stále se ale mnohé dováží z Asie a některé též pokulhávají svojí kvalitou. I když splňují potřebné normy, pokud jde o ochranu před koronaviry, mohou být příliš malé na naše evropské obličeje. Často jsou též málo prodyšné, takže se nám v nich špatně dýchá, a proto je používáme méně, nebo si je stahujeme pod nos. To je pak ale jejich efekt nulový. Raději se proto poohlédněte po kvalitnějších. Existují, a dokonce jde o české respirátory. Prodává je Dialekarna.cz.

České respirátory GOOD MASK patří mezi ty nejlepší na trhu

Respirátory GOOD MASK jsou skutečně ryze české, vyrobeny kompletně v České republice, včetně materiálu. Jsou navíc mimořádně vzdušné, bez jakékoliv ztráty účinnosti. Respirátor má prokázanou 95% účinnost filtrace vzduchu a chrání před viry, včetně koronaviru, před bakteriemi, dalšími kapénkami i před prachem. Přes dvě filtrační vrstvy se skrz respirátor skvěle dýchá. Váš obličej pod ním netrpí a na pokožce se neobjevují tradiční neduhy způsobované jinými respirátory, jako je vyrážka či přímo problémy s akné. Respirátory skvěle sedí na obličeji a širší nosní výztuž výborně utěsňuje respirátor. Nákupem respirátorů GOOG MASK na Dialekarna.cz též podporujete český projekt a výrobu.

Užijte si respirátor v módních barvách

GOOD MASK respirátory FFP2 mají i další výhodu. Nenabízí se jen tradičně bílé. Koupíte je i v mnoha barvách, takže je skvěle doladíte s oblečením, nebo si zvolíte respirátor vhodný k situaci či podle nálady. Koupit se dají jednotlivé barvy i sady barev. Barevné respirátory jsou jen s minimálně vyšší cenou. Jsou též pěkným a praktickým dárkem. V Dialekarna.cz si můžete navíc kupit spolu s respirátory i antigenní testy.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments