Luxusní přípravky do koupele a sprchy přímo od Černého moře si vás získají

Pryč je doba levné kosmetiky a drogistických výrobků. Pravdou je, že až donedávna platilo pro většinu Čechů pravidlo, že za péči o tělo se příliš neutrácí a postačí kdejaký kousek za pár desetikorun z drogerie na rohu. S růstem životní úrovně jsme si ale přeci jen začali dopřávat více než jen obyčejný standard a poznali jsme, že investice do kosmetických přípravků se bohatě vrátí na výsledku a příjemném pocitu.

Pryč je doba levné kosmetiky a drogistických výrobků. Pravdou je, že až donedávna platilo pro většinu Čechů pravidlo, že za péči o tělo se příliš neutrácí a postačí kdejaký kousek za pár desetikorun z drogerie na rohu. S růstem životní úrovně jsme si ale přeci jen začali dopřávat více než jen obyčejný standard a poznali jsme, že investice do kosmetických přípravků se bohatě vrátí na výsledku a příjemném pocitu.

Také proto je možné na trhu narazit už i na velmi zajímavé značky, o kterých jsme si ještě před pár lety mohli nechat jen zdát. Patří mezi ně například butiková značka Sabon, která si Českou republiku vybrala jako místo pro svou další expanzi. A že je na co navazovat. Vždyť Izraelci svůj první obchůdek v Tel Avivu otevřeli už v roce 1997. Tehdy si tato malá rodinná firma řekla, že by nebylo patné zákazníkům nabídnout špičková, ručně vyráběná mýdla. To, že se trefili do vkusu, ukazuje nejlépe skutečnost, že od té doby se u nich dveře netrhnou. Není divu, 70 let osvědčená receptura zkrátka nese své ovoce. Nezůstalo ale jen u ručně vyráběných mýdel. Sabon se pustil také do spřízněného sortimentu a dnes nabízí širokou plejádu produktů z kategorie péče o tělo a krásy. Ty se vyznačují především špičkovou kvalitou, úžasnými vůněmi a příjemnými texturami. Z toho zakladatelé v žádném případě nechtěli slevit.

Své produkty začal Sabon postupně nabízet do 180 zemí světa a dnes už mezi nimi nechybí ani Česká republika. Fanoušci této značky tak už její produkty nemusí složitě shánět, stačí si je jednoduše objednat prostřednictvím internetového obchodu z pohodlí domova.

Kdo jednou tyto produkty okusí, málokdy chce přesedlat na něco jiného a zůstává jim věrný. Luxusní  přípravky do koupele a sprchy totiž Sabon vyrábí z ingrediencí, které jeho zaměstnanci získávají přímo z Mrtvého moře. Právě odtud pochází použitá sůl, bahno či řasy. Další potřebné suroviny, jako například olivový olej, esenciální oleje z různých plodů či bambucké máslo, potom pocházejí ze Středozemí. Příběh této značky připomíná opravdovou řemeslnou dílnu. I po své expanzi do celého světa si zachovala svou jedinečnou filozofii.

Značka Sabon už je dnes mnohem více, než jen pouhým prodejcem kosmetických produktů. Její vyznavači jsou fanjšmekry, kteří od koupele požadují něco více, než jen pouhé omytí těla. Chtějí si při ní dokonale odpočinout a relaxovat. Komplexní holistický zážitek jim dopřávají právě luxusní přípravky do koupele a sprchy. Je přitom myšleno na každičký detail, a tak se nemusíte obávat, že přípravky obdržíte v plastových obalech. Dostanete je v krásných nádobách z čirého skla.

Sabon už dávno není jen dalším prodejcem zaměnitelných kosmetických produktů. Zakládá si na jedinečnosti, díky které se z každé koupele s jeho produkty stává svým způsobem rituál, který už si nebudete chtít odepřít.

Aby toho nebylo málo, Sabon nabízí také věrnostní program, v rámci kterého můžete čerpat 10% slevu a kromě toho se také účastnit exkluzivních propagačních akcí. Těšit se můžete rovněž na nejrůznější soutěže, kdy je možné vyhrát to, co máte nejraději – luxusní kosmetiku.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments