Petra (23): Zamilovala jsem se do 65letého muže. Bohužel chce zůstat se svou manželkou, nechápu to

Třiadvacetiletá Petra řeší velký problém, který by u ženy jejího věku čekal málokdo. Ačkoliv se jí vždy líbili vrstevníci, tentokrát se zamilovala do muže výrazně staršího. Navíc muže, který ji měl doučovat angličtinu, kterou potřebuje ve své nové práci.

Zklamání vystřídalo překvapení

Před časem jsem nastoupila do nové práce v mezinárodní firmě. Tam jsem zjistila, že moje angličtina potřebuje ještě pořádně vylepšit, a tak jsem se rozhodla, že do toho dám všechno a v cizím jazyce se zdokonalím. Našla jsem si na intenzivní doučování rodilého mluvčího. Je jím Roger z Anglie, který tu dlouhodobě žije se svou českou ženou.

Popravdě jsem myslela, že agentura mi sežene někoho mladšího. Vůbec jsem nevěděla, že této práci se věnují i senioři. Rogerovi je totiž už 65 let. Ovšem mé počáteční zklamání z toho, že nás dělá několik generací a doučování nebude taková zábava, rychle vystřídalo něco, co jsem vůbec nečekala.

Roger je opravdový gentleman, jakého jsem ještě v životě nezažila. Okamžitě na mě jeho chování udělalo dojem. A na svých 65 let navíc vůbec nevypadá. Tipovala bych ho na padesát, je ve skvělé kondici a zjevně se udržuje. Je to vážně štramák, který má neskutečný šmrnc.

Foto: Shutterstock

První pokus nedopadl

Cítila jsem, že sympatie jsou vzájemné, ale dlouhou dobu jsem se ostýchala. Až pak, jednou, jsem to na něj zkusila a pozvala ho k sobě domů na večeři. Evidentně ho to překvapilo, ale nabídku přijal.

Nakonec se ale ukázalo, že přijal jen proto, že je skutečný gentleman. Když jsem se ho po večeři pokusila svést, okamžitě mě omluvně zarazil. Řekl, že to nemůže, že má stále rád svou ženu a že s ní chce zůstat.

Popravdě to nechápu. Neskromně si o sobě myslím, že jsem vážně kus. Muži o mě neustále usilují, ale já vůči jejich snahám bývám chladná. Teď, když už mě nějaký konečně zaujal, se ukázalo, že to nebude tak jednoduché.

Jeho manželka už je starší a mnohokrát jsem slyšela o mužích v Rogerově věku, jak ženu rádi vyměnili za mladší. Ještě párkrát to zkusím, snad to nakonec vyjde.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Výživová poradkyně a dlouholetá autorka článků se zdravotní tematikou.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Šárka
Šárka
1 měsíc

Je vidět, že pán je opravdu inteligentní a čestný člověk.
O slečně to říct nemůžu, možná je sice “kus”, ale nemá pevné morální hodnoty.

Vlapu
Vlapu
1 měsíc

Co dodat.Oplzlý článek úchylného redaktora.

Kateřina
Kateřina
1 měsíc

Holka, buď trochu chytrá a Nedělej to. 😉Takový chlap je výjimečný!!! ✨Ty chceš aby byl stejný a stejně tupý jako ostatní chlapy, co si neváží toho, co mají? 😳🤮Navíc , pokud se ti to nakonec opravdu podaří a zlomíš ho, kde budeš mít jistotu, že za pár let neudělá to stejné tobě, když už si ho takhle zkazila?.. 😬🤏😅🖕Být tebou to ještě promyslím proč ničit něco, co je hezké a na dnešní dobu výjimečně “stálé”??? A ještě se tím chlubit. To mi hlava nebere. 🤦🤷🤦👌

Jiří
Jiří
1 měsíc

A mě by nechtěla? Triadvacka by se docela hodila.

Sasa
Sasa
1 měsíc

No tvl, ještě řekne, že je kus. Skromná dívenka. A panovi klobouk dolů za věrnost 🙂

Jarle Halsnes
Jarle Halsnes
1 měsíc

Tak držím palce, ale měla byste si to stejně rozmyslet, já jsem v 57 odmítl báječnou zenu, které bylo 44. Moje tchýně se rozvedla a vzala si dědulu o 15 let starsiho, takze jaem viděl v přímém prenosu, jak to vzpadalo. Ještě v 75 byl strejda OK, ale pak ho kleplo a babka má od té doby smolika.

Markéta
Markéta
1 měsíc

Dobře ti tak ,svádět ženatého muže,doufám že přííšte až to zkusíš tak že ti dá aspoň facku,protože když řekneš nechápu to,tak asi nechápeš ani to že krása není všechno

Misot
Misot
1 měsíc

Je to jednoduché milé děvče… Vás má jen na sex (automat na sex) a ostatní mu poskytne manželka

Iris
Iris
1 měsíc
Reply to  Misot

😀 je to fakt

Marie
Marie
1 měsíc
Reply to  Misot

Každá mladá holka se diví, co že muži na těch “starých bábach” vidí a myslí si, že těm “babán” může lehce konkurovat. Ve svém mládí možná málo znají muže a jejich potřeby. Možná by se děvčata divila tomu, kolik mužů dává přednost zralejším ženám.

Iris
Iris
1 měsíc

Nechápu, proč tu tento článek vlastně je – jak to souvisí se zdravím? Jo ledaže by s duševním zdravím oné namyšlené dívčiny…
No, mládí je rozkošná chyba, která časem pomine – ovšem tady by se možná spíš hodilo “krása a mládí pomine, blbost je věčná 😛

Markéta
Markéta
1 měsíc
Reply to  Iris

Jo líp bych to neřekla,dobře vy

lenka
lenka
1 měsíc
Reply to  Iris

Souhlasím, jsou neskutečně drze a namyslene