Účinné přírodní léky? Vyzkoušejte fytofarmaka

Chemicky vyráběné léky, které vám lékaři předepíší na závažné i banální obtíže, s sebou obvykle nesou vedlejší účinky, které mohou být nepříjemné až nesnesitelné. V jistých případech mohou být alternativou klasických léků fytofarmaka.

Fytofarmaceutika si můžete ze všeho nejlépe představit jako doplňky stravy, které se vyrábějí z rostlin, respektive některých jejich částí, a především neobsahují žádné uměle vytvořené látky, které jsou pro lidský organismus nepřirozené.

Pokud se domníváte, že fytofarmaka spadají do šarlatánské medicíny a za nekřesťanský peníz je obdržíte především u podezřelých léčitelů, rádi vás vyvedeme z omylu. Fytofarmacie je plnohodnotný obor, který pomáhá milionům lidí po celém světě. Ostatně, řada synteticky vyráběných léků vychází právě z látek přítomných v rostlinách. Doplňují je však látkami umělého původu, což fytofarmaka nečiní.

Jedním z předních výrobců fytofarmak je společnost Neofyt, která své přípravky také sama vyvíjí, a to zejména na bázi přírodních molekul. K dostání jsou pod značkou Phyteneo. V nabídce má skutečně pestrou škálu produktů, které pomáhají na celou řadu nemocí, případně komplexně řeší správnou funkčnost jednotlivých orgánů.

Pro každého něco

Neofyt nabízí přípravky, které vám pomohou vyřešit problémy s ušima a očima, trávicí soustavou, horními cestami dýchacími, ústní dutinou či močovými cestami. Poskytuje však také řešení pro korekci nutričního deficitu či kosmetické přípravky. Například Neocide mycí gel je založen na oleji z jader mandlovníku, který patří k vůbec nejkvalitnějším olejům používaným v kosmetickém průmyslu.

Mezi nejúspěšnější preparáty společnosti Neofyt patří fytofarmakum s názvem Kolodium Forte, což je přípravek určený pro šetrné a nebolestivé odstraňování bradavic, kuřích ok a ztvrdlé, zrohovatělé kůže pomocí tzv. keratolytického účinku (odloučení svrchní, plně keratinizované vrstvy kůže).

Dosahovaný účinek je založen na působení  kyseliny salicylové, která změkčuje povrchovou vrstvu pokožky a má schopnost rozpouštět mezibuněčnou hmotu. Tento účinek je navíc podpořen působením kyseliny mléčné, která má také leptající účinek a snižuje hyperkeratózu.

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na

Doporučujeme

loading...