Geopatogenní zóny – jak působí na člověka?

Geopatogenní zóny nemůžete vidět, nemůžete je cítit, nemůžete si na ně sáhnout, ale přeci jen existují. A co to vlastně ty geopatogenní zóny jsou? A jaký na nás mají vliv?

Co jsou geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny můžeme definovat jako energie, které vyzařují ze země a které mají negativní vliv na energetická pole všeho živého. Dříve se geopatogenním zónám rovněž říkalo dračí žíly a učení o těchto zónách má více jak 4000 let starou historii. První zmínky o geopatogenních zónách pochází z Číny.

Existují nebo neexistují?

Ačkoli historie mluví jasně, současní vědci je neuznávají a podle nich zkrátka neexistují. Proč? Vysvětlení to má jednoduché: vědci nemají a neznají žádný způsob, kterým by mohly tyto zóny změřit, proto podle nich nic takového neexistuje. Je tedy na každém z nás, zda na ně věřit bude, nebo ne.

A co vy? Věříte, nebo nevěříte?

Jak se projevují?

Zóny se projevují mnoha způsoby, můžeme si však říci, že pokud se v některé z nich nacházíte, budete mít nepříjemný pocit. Už se vám někdy stalo, že jste přišli na nějaké místo a od samotného začátku jste měli zvláštní, divný a nevysvětlitelný pocit? Nebylo vám na takovém místě dobře a příjemně, ačkoli jste vůbec nevěděli proč? Tak věřte, že právě na tom místě se  nacházela geopatogenní zóna.

Jak na nás působí?

Pokud budete geopatogenní zóně vystaveni jen krátký čas, nic vám neudělá. Maximálně se budete cítit nepříjemně, nebude vám na daném místě dobře, jak se říká –  nebudete ve své kůži.

Pokud se ale těmto zónám vystavíte na delší dobu, pak riskujete, že negativně ovlivní vaše fyzické i duševní zdraví. Mohou se u vás projevit nejrůznější zdravotní obtíže a nemoci, které budou mít tendence se opakovat. Můžete se cítit unavení, podráždění a nervózní, ačkoli k nervozitě nebudete mít jediný rozumný důvod.

Na děti působí mnohem více nežli na dospělé

Závěrem ještě nutno dodat, že geopatogenní zóny mají na děti daleko silnější vliv nežli na dospělého člověka. Pakliže dítě spinká na místě, kde působí tyto zóny, může se v noci často budit, může hodně plakat nebo mohou cestovat po postýlce.

Autor: Nikol Bláhová

Jsem milující maminka malé princezny a zároveň kreativní duše, která ráda skrze své články předává čtenářům nové a zajímavé informace. Vystudovala jsem IT, ale má životní cesta se měla ubírat směrem psaní. Mým snem je napsat knihu - a nejen jednu. Zdraví má každý z nás jen jedno, proto bychom o sebe měli pečovat s láskou, budu ráda, když se díky mým článkům dozvíte něco užitečného.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments