Po kapsách nesmíte nikdy nosit tyto věci. Jinak budete mít smůlu a neštěstí. Je to opravdu vážné

Čtyřlístek, starý desetník nebo oblíbený kamínek. Je mnoho věcí, které si schováme, aby nám přinášely štěstí. Víte ale o tom, že jsou předměty, které umí pravý opak. Šamani dokáží poradit, jaké věci si nemáte dávat do kapes.

Předměty ovlivňují náladu

Každý z nás má touhu obklopit se hezkými věcmi, je zřejmé, že prostředí má vliv na to, jak se aktuálně cítíme. Proto si v interiéru pečlivě vybíráme barvy a doplňky, věnujeme se konkrétnímu rozestavění nábytku a těšíme se pohledem na útulný domov. Podobné pocity vyvolávají předměty, které umisťujeme do kapes. Mají vliv na tok energie a pozitivní myšlení.

Peníze v zadní kapse

Nošení peněz nebo peněženky v zadní kapse kalhot je možná praktické, nicméně to má vliv na vnímání finanční stability. Peníze v zadní kapse přivolávají finanční problémy. Peníze či peněženku ukládejte vždy do příruční tašky nebo alespoň do přední kapsy.

Mobilní telefon v náprsní kapse

Na to, abyste vyrazili ven nebo na nákupy, často potřebujete jen mobilní telefon. Hlavně si jej nedávejte do náprsní kapsy nebo do kapsy u košile. Neměl by být v blízkosti srdeční čakry ani u střední části hrudníku. To je energetické centrum emocí, lásky a soucitu. Mobil si dávejte do kapsy u kalhot nebo rovněž do příruční tašky.

Foto: Shutterstock

Nenoste ostré předměty

Tok příznivé energie může zastavit ostrý předmět v kapse. Vše, co symbolizuje konflikt nemá místo ve vašich kapsách. Méně přísní můžeme být ohledně nošení klíčů, ačkoliv i ty by měly být schované či zabalené například v klíčence.

Udržujte pořádek

Vnější pořádek vyvolává vnitřní klid, proto by ani vaše kapsy neměly být plné papírků, ústřižků nebo drobných mincí. Vnitřní kapsy mějte vyčištěny a pokud to textilie dovolí, vyperte ji převrácenou rubovou stranou. Zároveň dbejte na to, abyste po kapsách nenosili těžké předměty. Přetížené kapsy vyvolávají neklid a nepohodlí.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
David
David
2 měsíců

No i ta stolice by stačila.

Zvoník
Zvoník
7 měsíců

Co je to za blbou radu nosit peněženku v příruční tašce extra od těla? – To je nejlepší místo, jak být okraden šikovnými zloději. To asi radí profesionální novinářský zloděj, že?

Last edited 7 měsíců by Zvoník