Jak hubnou celebrity? Udělejte si stejný detox jako ony

Chcete mít postavu jako celebrity? Možná vám postačí dobrý makeup a photoshop. V televizi a na stránkách časopisů jsou celebrity štíhlé, krásné, odpočaté, srší energií a jsou dokonalé. Jak tedy vlastně hubnou a udržují se krásné?

Vypadat dobře nejde zcela bez úsilí a práce. Celebrity navíc jejich tělo a tvář živí. Sice není třeba honit se denně za dokonalou postavou a krásou až do roztrhání těla, ale bez přičinění to také nejde. Ženy chtějí prostě vypadat co nejlíp. Je třeba si uvědomit, že celebrity věnují svůj veškerý volný čas sami sobě. Pokud chcete být jako ony, je čas na trochu sobectví.

Jak na to

Je třeba začít chodit pravidelně cvičit, na masáže, na kosmetiku, do kadeřnictví, k vizážistům, na solárko nebo na nástřik pěkného opálení. Dbát na pravidelnou relaxaci ve wellness a kvalitní, dlouhý spánek. Neobejde se to ani bez vyvážené a zdravé stravy, kterou si začnete připravovat z čerstvých surovin a nosit si ji do práce v krabičkách. Je třeba vsadit na velké množství bílkovin, zdravých tuků a části sacharidů. Vybírat jídla plná živin, která vás na dlouho zasytí. Nutné je také pít dostatek vody bez bublin, do které si pro zrychlení metabolismu a detoxu můžete přidat i citron. Celebrity to dělají často. U nás třeba Dara Rolins. Ta ale také neustále cvičí a hlídá si, co jí. Pokud ale nemáte jako celebrity paní na domácnost a na hlídání dětí, musíte si uvědomit, že vše nelze stihnout.

Osobní trenér a vizážista

Při tvarování postavy se vám bude hodit odborník na výživu, který vám změří, jak na tom vaše tělo je, nastaví vám správný jídelníček a tréninkový plán. S tím vám pak pomůže i osobní trenér. Alespoň ze začátku je tato pomoc k nezaplacení. Velkou roli hraje vaše důslednost a pravidelnost. Výpadky v pravidelném cvičení, stravování, pitném režimu i spánku, se okamžitě projeví. Změna vizáže totiž souvisí se změnou životního stylu. Nic není za darmo. Rychlé diety a stresující obavy o svůj vzhled se umí negativně podepsat na našem zdraví. Proto je zmiňovat nebudeme. Je třeba si stanovit priority a nechtít všechno hned. S tím, jak se máte správně nalíčit a obléknout, vám pomůže dobrý vizážista.

Jak hubnou celebrity

Simona Krainová nejvíce běhá kolem svých dvou synů a domů si pořídila vibrační plošinu, na které tvrdě maká. Jennifer Garner zapojila do cvičení i děti. Jovanka Vojtková po porodu vsadila na pravidelnou stravu 5x denně, vyváženou živinami a vitamíny. Vyloučila smažená a těžká jídla. Protože je tanečnice, pohybu má víc než dost. Mariah Carey změnila celkově životní styl, vsadila na zdravější potraviny a více pohybu. Penelope Cruz po porodu tancovala 4 hodiny cenně. Kate Hudson denně cvičila 3 hodiny. Pokud si to můžete dovolit, můžete je následovat. Bez velkého množství pohybu, zdravé, vyvážené, pravidelné stravy a celkové změny životního stylu to prostě nejde.

Autor: Pavla Růžičková

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.